Jak przygotować nieruchomość do sesji zdjęciowej?

Jak przygotować nieruchomość do sesji zdjęciowej?

W procesie sprzedaży oprócz zadbania o odpowiednią oprawę podczas prezentacji, niezwykle istotne są również atrakcyjne zdjęcia.

Użytkownicy sieci poświęcają niewiele czasu na czytanie treści. Autorzy ogłoszeń mają więc zaledwie kilka sekund, aby zdobyć zainteresowanie potencjalnych kupujących. Zdjęcia powinny zachęcić do zapoznania się m. in. z parametrami technicznymi i innymi, istotnymi informacjami danej oferty.

  • Zapraszająca czystość

Ważne jest, aby lustra i inne błyszczące powierzchnie lśniły. Zadbaj o czyste okna, aby wpadało przez nie jak najwięcej naturalnego światła. Usuń wszystkie rzeczy osobiste takie jak m. in. kosmetyki, buty, okrycia wierzchnie, zdjęcia czy notatki. Schowaj zbędne rzeczy, znajdujące się na blacie kuchennym.

  • Odpowiednie światło

W pomieszczeniach mniej oświetlonych światłem dziennym, zadbaj o wystarczająco mocne oświetlenie. Wymień niedziałające żarówki, bądź istniejące – zamień na mocniejsze. Czasami warto dostawić dodatkową lampę.

  • Drobne naprawy

To, co dla Ciebie jest niewidoczne z pewnością dostrzeże oglądający. Uszkodzona listwa przypodłogowa bądź niedomykająca się szafka mogą zostać wykorzystane podczas negocjacji ceny, a także znacząco wpłyną na odbiór stanu technicznego nieruchomości.

  • Przyciągające detale

Nieruchomość zaprezentuje się lepiej, gdy udekorujesz ją świeżymi kwiatami bądź nastrojową święcą, a kuchnię uzupełnisz misą z owocami. Aby trafić w gust jak największej liczby potencjalnych kupujących, warto zadbać o spójność kolorów i tzw. neutralizację przestrzeni.


Pamiętaj o najważniejszym, pierwszym wrażeniu! Aby odbiorca mógł łatwo wyobrazić sobie, swoje przyszłe życie w Twojej nieruchomości zadbaj o uporządkowaną i atrakcyjną przestrzeń. W przypadku zdjęć nieruchomości sprawdza się zasada – mniej znaczy lepiej.
_____________________
Manufaktura Nieruchomości – Zmieniamy stereotypy!
Zadzwoń 696 105 233

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Manufaktura Nieruchomości Trójmiasto z siedzibą przy Grunwaldzka 42A/3, 83-000 Pruszcz Gdański (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@manufaktura-trojmiasto.pl… czytaj więcej