Mieszkanie na ostatnim piętrze. Jakie zalety?

Zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości na najwyższym piętrze?

W ostatnich latach zmieniła się nie tylko technologia budowy, ale i potrzeby społeczeństwa.

A jakie są tak naprawdę zalety mieszkania na najwyższym piętrze?

1. Cisza i spokój. Zarówno z zewnątrz, jak i z środka, dźwięk docierający na ostatnie piętra jest znacznie słabszy. Ponadto, brak sąsiadów nad głową znacząco podwyższy komfort mieszkania.

2. Prywatność. Mieszkańcy najwyższych pięter mogą cieszyć się większą swobodą, gdyż nie są narażeni na przechodniów zaglądających w okna.

3. Oszczędności. Mieszkanie na najwyższym piętrze będzie cieplejsze. Zgodnie z zasadą fizyki, ciepło idzie w górę, zatem Twoje rachunki za ogrzewanie z pewnością będą dużo mniejsze.

4. Bezpieczeństwo. Na najwyższym piętrze zmniejsza się ryzyko włamania. W tym wypadku sprawdza się zasada – im wyżej, tym lepiej.

5. Widok. Coraz bardziej pożądany atut. Nawet, gdy mieszkanie znajduje się wśród innych budynków to perspektywa jest o wiele szersza, niż na niższych kondygnacjach.

Sprawdź nasze oferty i zdecyduj, które piętro wybierasz!

________________________________

Manufaktura Nieruchomości – Profesjonale biuro nieruchomości | Gdańsk

Chcesz sprzedać/kupić nieruchomość w Trójmieście?

Zadzwoń 696 105 233

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Manufaktura Nieruchomości Trójmiasto z siedzibą przy Grunwaldzka 42A/3, 83-000 Pruszcz Gdański (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@manufaktura-trojmiasto.pl… czytaj więcej