Dlaczego warto zamieszkać w Pruszczu Gdańskim?

👉Pruszcz Gdański do niedawna stanowił miejsce naszej działalności, a dziś stał się dla nas drugim domem. 📍To tutaj mieści się nasze nowe biuro. W tym wpisie z przyjemnością więc przedstawimy informacje, świadczące o dynamicznym 📈rozwoju i życiu w Pruszczu Gdańskim.

Po pierwsze: Infrastruktura drogowa
Pruszcz Gdański położony jest zaledwie 10 km od centrum 🏙Gdańska. Stanowi ważny węzeł komunikacyjny, leżący przy drodze krajowej nr 91 oraz 🚆trakcji kolejowej, łączącej Gdańsk z Warszawą, Bratysławą i Wiedniem. Ponadto w sąsiedztwie znajduje się także początek 🚗autostrady A1 i trójmiejskiej obwodnicy.

Po drugie: Infrastruktura usługowo-handlowa
Niewątpliwym atutem jest dobrze rozwinięta sieć 🛒handlowa ze średniej wielkości marketami, wiele placówek edukacyjnych i 💊medycznych. Znajdziesz tu wszystko, co potrzeba do wygodnego życia!

Po trzecie: Nowe inwestycje mieszkaniowe
W Pruszczu Gdańskim wciąż powstają nowe inwestycje 🏘mieszkaniowe, które przyciągają kameralnością. W centrum miasta stworzono zabudowę za którą miasto w 2009 r. otrzymało 🏆Nagrodę Honorową Towarzystwa Urbanistów Polskich w ogólnopolskim konkursie na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną.

Po czwarte: Kultura i rekreacja
Lokalne wydarzenia, parki, ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne pozwolą Ci cieszyć się aktywnym stylem życia w Pruszczu Gdańskim. Znajdują się tu 🌳parki, rzeka Radunia z miejscami do wypoczynku, Amfiteatr z Letnią Sceną Teatru Wybrzeże i koncertami, nowe place zabaw i boiska, 🏊baseny oraz kino miejskie.

Po piąte: Komunikacja
W Pruszczu Gdańskim istnieje kilka miejskich linii 🚌autobusowych. Oprócz tego kursuje transport gminny oraz kilka pociągów. Co więcej, najszybszy przejazd 🚆pociągiem trwa tylko 6 minut❗️W Pruszczu obowiązują 🆓bezpłatne przejazdy autobusami miejskimi, jadącymi do Gdańska i w inne kierunki.

Podsumowując: skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości, a chętnie pomożemy Ci znaleźć idealne miejsce do życia lub inwestycji.

https://pruszczgdanski.naszemiasto.pl/10-rzeczy-ktore-podobaja-sie-mieszkancom-w-pruszczu-sprawdz/ar/c15-7934335

📞 696 105 233
📧 biuro@manufaktura-trojmiasto.pl
🏢 Grunwaldzka 42A/3, 83-000 Pruszcz Gdański

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Manufaktura Nieruchomości Trójmiasto z siedzibą przy Grunwaldzka 42A/3, 83-000 Pruszcz Gdański (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@manufaktura-trojmiasto.pl… czytaj więcej