Jak bezpiecznie wynająć mieszkanie?

Zabezpiecz swój interes jako właściciel nieruchomości z Naszą pomocą!

Posiadasz nieruchomość do wynajęcia i szukasz rzetelnych najemców? Nasze profesjonalne działania zapewnią Ci kompleksową ochronę Twoich interesów.

Oto, dlaczego warto skorzystać z usług naszego biura nieruchomości:

Profesjonalne przygotowanie umowy najmu.
Tworzymy umowy najmu okazjonalnego, uwzględniając najnowsze przepisy, w tym regulacje ustawy o ochronie praw lokatorów. Dzięki temu Twoje prawa są odpowiednio zabezpieczone, a ryzyko ewentualnych strat zminimalizowane.

Weryfikacja najemców
Przedstawiamy Ci potencjalnych najemców po dokładnej weryfikacji w Krajowym Rejestrze Długów, aby zapewnić Ci spokojny wynajem.

Minimalizacja ryzyka
Naszym celem jest zminimalizowanie ryzyka związanego z wynajmem, pozwalając Ci cieszyć się pasywnym dochodem bez stresu.

Ogłoszenia i marketing
Tworzymy skuteczne ogłoszenia, które przyciągają najemców i promujemy Twoją nieruchomość na różnych platformach, oszczędzając Twój czas, pieniądze i energię.

Profesjonalne doradztwo
Nasz zespół służy Ci fachowym doradztwem na każdym etapie procesu wynajmu, pomagając Ci podejmować najlepsze decyzje dostosowane do Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo transakcji
Dbamy o to, aby cała transakcja przebiegała bezpiecznie i zgodnie z prawem, od pierwszego kontaktu z najemcą po podpisanie umowy.

Oszczędność czasu
Zajmujemy się prezentacją nieruchomości, zbieraniem informacji oraz prowadzeniem rozmów z zainteresowanymi, co pozwala Ci zaoszczędzić czas.

Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości już dziś, a pomożemy Ci znaleźć idealnych najemców dla Twojej nieruchomości!

696 105 233
biuro@manufaktura-trojmiasto.pl
Grunwaldzka 42A/3, 83-000 Pruszcz Gdański

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Manufaktura Nieruchomości Trójmiasto z siedzibą przy Grunwaldzka 42A/3, 83-000 Pruszcz Gdański (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@manufaktura-trojmiasto.pl… czytaj więcej